DutchEnglishPolish

Wypróbuj Najbardziej Zrównoważony w Historii Sposób na Czyste Podłogi

Urządzenie AutoVac Stretch™ to prosty i szybki sposób na sprzątanie wielkopowierzchniowych posadzek takich jak korytarze, stołówki, magazyny, sale fitness itp. Nowatorska technologia usuwania zanieczyszczeń firmy Kaivac połączona z unikalnym podejściem do recyklingu wody, zapewnia niespotykaną dotąd w prowadzonej maszynie wydajność i zasięg czyszczenia. AutoVac Stretch™, komercyjne urządzenie do czyszczenia podłóg oferuje wydajność maszyny szorująco-suszącej i to za ułamek jej ceny. Jest o wiele prostsze i zużywa do 75% mniej wody i o ponad 66% mniej środków czyszczących, oszczędzając pieniądze od pierwszego dnia pracy.
AutoVac Stretch™ posiada certyfikat Green Seal® za wprowadzone rozwiązania i innowacje środowiskowe, polegające na zmniejszeniu toksyczności czyszczenia, minimalizacji odpadów, stosowaniu sprawdzonych i przyjaznych dla środowiska produktów oraz oszczędności energii elektrycznej i wody.

Zobacz jak AutoVac Stretch™ Rewolucjonizuje Twój Program Pielęgnacji Podłóg

Zalety Urządzenia Kaivac AutoVac Stretch™

  • Gruntownie Czyści Podłogi – usuwa aż 99,8% zanieczyszczeń w krótszym czasie niż jakikolwiek maszyna szorująco-susząca. 
  • O 25% Bardziej Lśniące Podłogi – nie powodujące ścierania działanie czyszczące jest delikatne, sprawia też że podłogi są bardziej błyszczące. 
  • Bardziej Wydajna Praca – AutoVac Stretch™ potrafi wyczyścić ponad 7 600 metrów kwadratowych na godzinę bez konieczności ponownego uzupełniania wody. 
  • Mniejsze Zużycie Środków Czyszczących i Wody – zmniejsz zużycie środków czyszczących aż o 75% i wody o 66%. 
  • Łatwość Użycia, Szkolenie Video Dołączone do Urządzenia – urządzenie jest łatwe w obsłudze, stąd szkolenie jest proste i nie wymaga technika. 
  • Mniejsze Koszty Własne – cena zakupu i koszty obsługi są o połowę niższe niż w przypadku większości maszyn szorująco-suszących. 

AutoVac Stretch™ Czyści Bardziej Wydajnie Każdy Rodzaj Posadzki

Kaivac AutoVac Stretch™ czyści więcej metrów na godzinę, jest łatwiejszy w obsłudze i kosztuje znacznie mniej niż szorowarka, co czyni go dobrym wyborem dla każdego. Co więcej, AutoVac Stretch zużywa o 75% mniej środków czyszczących i o 66% mniej wody, dzięki czemu maszyna spełnia kryteria LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) dotyczące nienaruszających równowagi ekologicznej maszyn czyszczących.

PŁYTKA KOMPOZYTOWA WINYLOWA

LASTRYKO

PŁYTKA CERAMICZNA

BETON POLEROWANY

LUKSUSOWY WINYL

GUMA

EPOKSYD

LINOLEUM

MARMOLEUM

MARMUR

WINYL

LAMINAT