DutchEnglishPolish

KaiVac® 1250

Kompaktowe Urządzenie do Bezdotykowego Czyszczenia No-Touch Cleaning

Przenośne urządzenie KaiVac 1250 to najmniejsza maszyna z rodziny systemów No-Touch Cleaning, zapewniająca jednakże taką samą moc czyszczenia jak jego większe rodzeństwo. KaiVac 1250 to proste w transporcie kompaktowe urządzenie czyszczące, które można też łatwo przechowywać gdy mamy ograniczoną przestrzeń.

Cykliczne osiąganie doskonałych wyników czyszczenia nie jest wcale trudne gdy używamy opatentowanego systemu do bezdotykowego czyszczenia Kaivac No-Touch Cleaning. Wystarczy nanieść automatycznie rozcieńczony roztwór czyszczący na armaturę i posadzkę i następnie spłukać wszystko przy pomocy czystej wody. Tym samym strumieniem wypłukujemy także zanieczyszczenia z fug i innych trudnodostępnych dla mopów miejsc. Na koniec odsysamy cały brud i wilgoć z podłogi pozostawiając ją suchą, wolną od zabrudzeń i gotową do natychmiastowego użycia.

Urządzenie KaiVac 1250 doskonale się sprawdza do obsługi mniejszych obszarów. System jest wspomagany wydajną pompą o ciśnieniu 500 PSI oraz mocnym, o przedłużonej żywotności odkurzaczem do pracy na mokro.

Potrzebujesz czegoś większego? Sprawdź średniej wielkości maszynę KaiVac 1750 lub największą KaiVac 2750.

Sprzątanie Toalet
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning całkowicie usuwają zabrudzenia i zanieczyszczenia pozostawione po sprzątaniu mopem lub chusteczkami, eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy i zmniejszając ryzyko skażenia.


Sprzątanie Kuchni
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning efektywnie usuwają nagromadzony tłuszcz na płytkach ceramicznych, w fugach i za szafkami i sprzętem kuchennym. Świetnie nadają się również do czyszczenia lodówek, zamrażarek oraz wykonanych ze stali nierdzewnej mebli i innych elementów wyposażenia, dzięki czemu kuchnie są czyste, bezpieczne i zdrowe.


Sprzątanie Klatek Schodowych
Stopnie, poręcze, ściany czy też narożniki są rajem dla brudu i zanieczyszczeń. Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning szybko i wydajnie radzą sobie z tym źródło rozprzestrzeniania zanieczyszczeń krzyżowych


Szatnie i Sale Gimnastyczne
Szatnie, sale gimnastyczne oraz prysznice tam się znajdujące są nie tylko wyzwaniem związanym z czyszczeniem, ale niosą ze sobą ryzyko chorobotwórcze. Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning usuwają zabrudzenia i biomateriał, zmniejszając jednocześnie ryzyko przenoszenia chorób.


Szybkie Usuwanie Wycieków i Rozlań
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning umożliwiają szybkie i kompletne usunięcie rozlanej zawartości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem. Dodatkowo, powierzchnia jest czysta, sucha i gotowa do natychmiastowego użytku.


Usuwanie Błota i Innych Związanych z Pogodą Zanieczyszczeń
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning są idealne do usuwanie soli, wody, błota oraz innych zanieczyszczeń związanych z warunkami pogodowymi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i doskonałe pierwsze wrażenie.


Tereny zewnętrzne
Parkingi i chodniki są trudne w utrzymaniu, w szczególności w okresie jesienno-zimowym i mogą podlegać przepisom środowiskowym i grzywnom. Nasze urządzenie skutecznie usuwa wszelką wodę i zanieczyszczenia.


Lepsze Wyniki 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning są do 60 razy bardziej efektywne w usuwaniu bakterii z fug niż mopy, które częściej rozprzestrzeniają zanieczyszczenia niż je eliminują. Co więcej, do czyszczenia używana jest zawsze czysta woda. 

Szybsze Czyszczenie 
Wydajność przeszkolonego do obsługi urządzenia No-Touch Cleaning operatora to jedna minuta poświęcona na wyczyszczenie jednego punktu w toalecie, przy średniej przy użyciu tradycyjnych metod około trzech minut.  

Bezpieczniejsze Podłogi 
Dokładne wyczyszczenie i natychmiastowe osuszenie oznacza natychmiastową gotowość podłogi do użytkowania  i mniejszą liczbę poślizgnięć i upadków. W rzeczy samej system do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning został certyfikowany przez amerykański National Floor Safety Institute (NFSI) za zapewnienie wysokiej przyczepności po czyszczeniu. 

Oszczędność Środków Czyszczących
Automatyczne dozowanie odpowiedniej ilości płynu czyszczącego poprawia wydajność, zmniejsza marnotrawstwo i chroni pracownika przed niepotrzebnym kontaktem ze środkiem czyszczącym. Często, wielu użytkowników osiąga doskonałe wyniki czyszczenia stosując jedynie czystą wodę. 

Powtarzalna Jakość 
W przeciwieństwie do mopowania, które nie posiada wbudowanego systemu kontroli procesu dozowania wody i środka czyszczącego w celu egzekwowania i zapewnienia najlepszych praktyk, systemy Kaivac są niezawodne, co skutkuje spójnymi, powtarzalnymi wynikami.

Łatwość Opróżniania 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning można łatwo opróżnić i wyczyścić dzięki poręcznemu wężowi spustowemu. 

Wielozadaniowość i Wszechstronność 
Urządzenia No-Touch Cleaning mogą być używane w całym budynku: kuchnie, klatki schodowe, szatnie i oczywiście toalety. Opcjonalne są dostępne akcesoria do czyszczenia na mokro lub na sucho posadzek i powierzchni dywanowych. 

Szybkie Usuwanie Wycieków i Rozlań 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning umożliwiają szybkie i kompletne usunięcie rozlanej zawartości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem.

Szybkość Naprawy 
Komora silnika Black Box może być w łatwy sposób zdemontowana i wymieniona lub przekazana do naprawy. 

Szybki Zwrot Inwestycji 
Niezrównana wydajność, wielofunkcyjność i duże oszczędności na środkach czyszczących oznaczają bardzo szybki zwrot inwestycji. 

Parametry Fizyczne *wymiary i pojemności są przybliżone 

Waga 43 kg
Wymiary Transportowe (wys. x dł. x szer.) 125 x 66 x 61 cm 
Wymiary Urządzenia (wys. x dł. x szer.) 97 x 56 x 51 cm 
Zbiornik Czystej wody 43 l
Zbiornik Brudnej Wody 35 l 
Zawór Przepływu Roztworu Czyszczącego Brak
Sposób Opróżniania Wąż Spustowy
Długość Węża Spustowego 66 cm
Opróżnianie do Muszli Sedesowej Tak
Moc Ssania 330.2 cm3/H20
Wydatek powietrza 3172 l/min
Głośność 69 dB
Pompa 500 PSI
Koła z Lanej Gumy (tył) 2 x 12,7 cm 
Niebrudzące Opony Brak
Kółka (przód) 2 x 10,2 cm
Wąż Nadmuchowy 10,1 m
Demontowana Komora Silnika Tak (technologia Black Box)
Nadmuch filtra HEPA 482,8 km/h
Filtr HEPA na Wylocie Powietrza Tak (wymienny) 

Parametry Elektryczne 

Napięcie (uniwersalne) 100-240 Hz, 50-60Hz
Natężenie 14,5 A 
Przewód Elektryczny 7,6 m

Parametry Akumulatora 

Waga 5kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 45,7 x 17,8 x 15,25 cm 
Temperatura Przechowywania i Pracy Akumulatora od 0°C do 27°C
Stan naładowania akumulatora podczas przechowywania i transportu

od 40 do 60% 

Ładowanie – 35-38VDC 

Typ akumulatora Litowo – Jonowy
Napięcie 36V DC
Pojemność 15 A-hr
Natężenie prądu 15 A DC
Przybliżony czas działania (na początku okresu działania)  64 min
Przybliżony czas działania (pod koniec okresu działania)   
Przybliżony czas ładowania  6 godz.
Natężenie prostownika 4 A
Napięcie prostownika 100-240V 50/60 Hz
Napięcie ładowania 42 VDC
Przybliżona ilość cykli ładowania 400-500

Narzędzia i akcesoria 

Aluminiowa Rura Ssąca Tak
Wąż Nadmuchowy z Dyszą Tak
Ściągaczka Tak
Ssawka Usuwająca Nadmiar Płynu z Podłogi Tak
Szczotka 35,5 cm Tak
Ssawa 35,5 cm Tak
Wąż Ciśnieniowy z Pistoletem Natryskowym Tak –13,7 m
Materiały Szkoleniowe Tak
Torba na Akcesoria Tak
Rozciągliwy Wąż Ssący 13,7 m
Szerokość Czyszczenia Szczotko-Ssawką

35,5 cm  

Dodatkowa Ssawa 71 cm – Opcjonalnie