DutchEnglishPolish

Zapobieganie Chorobom, czyli Czyszczenie i Dezynfekcja

Zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób i infekcji zaczyna się od stosowania prawidłowych procedur i używania odpowiednich narzędzi. Usuwanie zanieczyszczeń jest pierwszym etapem każdego procesu dezynfekcji. Jeśli powierzchnia nie zostanie odpowiednio wyczyszczona, dezynfekcja może być nieefektywna. Firma Kaivac oferuje profesjonalne środki dezynfekcyjne, narzędzia do czyszczenia powierzchni oraz urządzenia mierzące stopień czystości sprzątanej powierzchni, które jasno pokazują, czy powierzchnia jest czysta i bezpieczna, czy też nie. 

Tradycyjne narzędzia czyszczące słabo sobie radzą z usuwaniem biomaterii, bakterii, wirusów i innych zagrożeń biologicznych. Mopy po prostu roznoszą zanieczyszczenia i szerzą infekcje, zamiast je całkowicie eliminowaćSpraye i ścierki za to często powodują zanieczyszczenia krzyżowe już po jednokrotnym użyciu. Aby zminimalizować chorobotwórcze ryzyko, personel sprzątający powinien unikać dotykania powierzchni podczas ich czyszczenia i dezynfekcji. 

Firma Kaivac oferuje kompletną linię innowacyjnych urządzeń czyszczących, które łączą w sobie automatyczne dozowanie środka czyszczącegomyjkę ciśnieniową i wydajny odkurzacz do pracy na mokro, aby dogłębnie czyścić i dezynfekować powierzchnie bez konieczności dotykania mopa, wiadra, szmatki czy też butelki ze środkiem czyszczącym. Urządzenie do bezdotykowego czyszczenia KaiVac NTC 1750 jest łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Udowodniono, że całkowicie usuwa ono wszystkie zagrożenia biologiczne z toalet, podłóg i wszelkich innych powierzchni na których mogą znajdować się niebezpieczne drobnoustroje. 

Strategia Firmy Kaivac: Usuń Zanieczyszczenia i Udowodnij że jest Czysto.

Wiemyże usuwanie zanieczyszczeń pomaga kontrolować przenoszenie infekcji i że jest to poważna sprawa. Każda powierzchnia może zawierać niewidzialne drobnoustroje i zarazki, które zagrażają zdrowiu wszystkich użytkowników budynku. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, czyszczenie i dezynfekcja muszą być zgodne z odpowiednimi uregulowaniami i przeprowadzane przy użyciu odpowiednich narzędzi. Zestaw KaiFly składa się z deski z mopem z mikrofibry, ściągaczki, profesjonalnych środków dezynfekujących pistoletu natryskowego aplikującego środek czyszczący lub dezynfekujący na powierzchnięSystem KaiFly został tak zaprojektowany, aby wyeliminować zagrożenie tworzenia zanieczyszczeń krzyżowych, a opatentowanszmatka SmartTowel oferuje aż 8 czystych stron, usuwa także do 80 razy więcej bakterii niż standardowe ściereczki. 

Rozwiązania Pozwalające Zapobiegać Rozprzestrzenianiu się Chorób

Kaivac 1750
KaiFly
Szmatka SmartTowel
KaiBosh Płyn Dezynfekujący
KaiSan II Płyn Dezynfekujący
Miernik ATP SystemSURE PLUS