DutchEnglishPolish

System Spray-and-Vac

Niewielkie urządzenie o dużej wydajności czyszczenia

System Spray-and-Vac pozwala w szybki i prosty sposób wyczyścić toalety publiczne, kuchnie w lokalach gastronomicznych, schroniska dla zwierząt i miejsca opieki nad zwierzętami oraz wszelkie inne silnie zanieczyszczone i zatłuszczone obszary. Nic nie pokona technologii czyszczenia „Spray-and-Vac”, która to całkowicie eliminuje płyny i zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie czyste, suche i gotowe do użytkowania.

Wystarczy nanieść automatycznie rozcieńczony roztwór czyszczący na armaturę, ściany oraz posadzkę i następnie spłukać przy pomocy pistoletu natryskowego. Na koniec po prostu należy usunąć płyny, brud i zanieczyszczenia biologiczne z fug, trudno dostępnych miejsc i z samej posadzki przy pomocy odkurzacza do pracy na mokro, pozostawiając powierzchnię czystą i gotową do użytkowania.

Wzorowany na wiodącym w branży urządzeniu Kaivac No-Touch Cleaning®, system Spray-and-Vac został stworzony z myślą o wydajnym usuwaniu zanieczyszczeń. Umożliwia on pracownikom higieniczne sprzątanie bez konieczności dotykania zanieczyszczonych powierzchni. Ponadto, pomaga obniżyć koszty pracy, środków czyszczących i sprzętu.
Sprzątanie Toalet
Żadna część budynku nie generuje więcej skarg niż toaleta, a sprzątanie mopem jest głównym ich powodem. Nasze rozwiązanie eliminuje tradycyjnego mopa i umożliwia szybkie i higieniczne wyczyszczenie podłóg w toalecie.

Sprzątanie Kuchni
System Spray-and-Vac usuwa zabrudzenia tłuszczowe z fug i z innych trudno dostępnych miejsc. Świetnie się także nadaje do czyszczenia lodówek, zamrażarek, wykonanych ze stali nierdzewnej mebli i innych elementów wyposażenia, dzięki czemu kuchnie są czyste, bezpieczne i zdrowe.

Sprzątanie Klatek Schodowych
Stopnie, poręcze, ściany czy też narożniki są rajem dla brudu i zanieczyszczeń. Urządzenie Spray-and-Vac szybko i wydajnie radzi sobie z tym źródłem rozprzestrzeniania zanieczyszczeń krzyżowych.

Szatnie i Sale Gimnastyczne
Szatnie, sale gimnastyczne oraz prysznice tam się znajdujące są nie tylko wyzwaniem związanym z czyszczeniem, ale niosą ze sobą ryzyko chorobotwórcze. Urządzenie Spray-and-Vac usuwa zabrudzenia i biomateriał, zmniejszając jednocześnie ryzyko przenoszenia chorób.

Czyszczenie Wykładzin
Wystarczy przyłączyć wykonaną ze stali nierdzewnej rurę ekstrakcyjną do systemu Spray-and-Vac, aby przekształcić go w wydajny ekstraktor. Dla uzyskania lepszych efektów rura ekstrakcyjna wyposażona jest w podwójną dyszę natryskową, pozwalającą na profesjonalne dogłębne czyszczenie i efektywne odsysanie płynów z wykładzin.

Szybkie Usuwanie Wycieków i Rozlań
Urządzenie Spray-and-Vac umożliwia szybkie i kompletne usunięcie rozlanej zawartości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem. Dodatkowo, powierzchnia jest czysta, sucha i gotowa do natychmiastowego użytku.

Usuwanie Błota i Innych Związanych z Pogodą Zanieczyszczeń
Urządzenie Spray-and-Vac jest idealnym do usuwanie soli, wody, błota oraz innych zanieczyszczeń związanych z warunkami pogodowymi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i doskonałe pierwsze wrażenie.

Tereny Zewnętrzne
Parkingi i chodniki są trudne w utrzymaniu, w szczególności w okresie jesienno-zimowym i mogą podlegać przepisom środowiskowym i grzywnom.

Lepsze Wyniki
Urządzenie Spray-and-Vac jest do 60 razy bardziej efektywne w usuwaniu bakterii z fug niż mopy, które częściej rozprzestrzeniają zanieczyszczenia niż je eliminują. Co więcej, do czyszczenia używana jest zawsze czysta woda, ponieważ brudna jest odsysana do osobnego zbiornika.

Szybsze Czyszczenie
Wydajność przeszkolonego do obsługi urządzenia Spray-and-Vac operatora to jedna minuta poświęcona na wyczyszczenie jednego punktu w toalecie, przy średniej około trzech minut przy użyciu tradycyjnych metod.

Bezpieczniejsze Podłogi
Dokładne wyczyszczenie i natychmiastowe osuszenie oznacza natychmiastową gotowość podłogi do użytkowania i mniejszą liczbę poślizgnięć i upadków. W rzeczy samej system Kaivac Spray-and-Vac został certyfikowany przez amerykański National Floor Safety Institute (NFSI) za zapewnienie wysokiej przyczepności po czyszczeniu.

Oszczędność Środków Czyszczących
Automatyczne dozowanie odpowiedniej ilości płynu czyszczącego poprawia wydajność, zmniejsza marnotrawstwo i chroni pracownika przed niepotrzebnym kontaktem ze środkiem czyszczącym. Często, wielu użytkowników osiąga doskonałe wyniki czyszczenia stosując jedynie czystą wodę.

Wielozadaniowość
Oryginalnie zaprojektowany do czyszczenia toalet, system Spray-and-Vac jest obecnie ochoczo używany w całym budynku. Doskonale się sprawdza do czyszczenia takich pomieszczeń jak kuchnie, klatki schodowe czy też szatnie, a dzięki dostępnym różnorodnym akcesoriom, można go używać do czyszczenia zarówno na sucho jak i na mokro.

Parametry Fizyczne  *wymiary i pojemności są przybliżone
Waga 46 kg
Wymiary Skrzyni Transportowej 1 (wys. x dł. x szer.) 76 x 76 x 51 cm
Wymiary Skrzyni Transportowej 2 (wys. x dł. x szer.) 58 x 46 x 41 cm
Wymiary Skrzyni Transportowej 3 (wys. x dł. x szer.) 147 x 25 x 20 cm
Wymiary Złożonego Urządzenia (wys. x dł. x szer.) 109 x 91 x 56 cm
Zbiornik Czystej wody 37,9 l
Zbiornik Brudnej Wody 37,9 l
Zawór Przepływu Roztworu Czyszczącego Tak
Sposób Opróżniania Wąż Spustowy
Długość Węża Spustowego 66 cm
Opróżnianie do Muszli Sedesowej Tak
Słupek Podnoszenia Wody 233,68 cm
Wydatek powietrza 2548 l/min
Głośność 75 dB
Demontowany Silnik Tak
Pompa 500 PSI
Uchwyt Zgięty Metalowy ze Słupkami (zdejmowany)
Koła z Lanej Gumy 2 x 12,7 cm
Kółka 2 x 7,62 cm
Parametry Elektryczne
Napięcie 100-240 V, 50-60Hz
Natężenie (uniwersalne) 5,5 A
Przewód Elektryczny 4,57 m
Przedłużacz z wyłącznikiem różnicowoprądowym (w zestawie) 7,6 m
Przedłużacz (opcjonalnie) 30,48 m
Extension Cord 25 ft GFCI (7,6 m) – Included 100 ft (30,48 m) – Optional
Narzędzia i Akcesoria
Aluminiowa Rura Ssąca Tak
Mop Ergo Speed Spreader  Nie
Zestaw do Usuwania Rozlań i Wycieków  Nie
Znak „Mokra Podoga”  Nie
Szczotka 35,5 cm Tak
Ssawa 25 cm  Nie
Wąż Ciśnieniowy 13,7 m z Pistoletem Natryskowym Tak
Materiały Szkoleniowe Tak
Torba na Akcesoria  Nie
Odporny na Zgniatanie i Działanie Tłuszczów  Wąż Ssący 10,67 m
Szerokość Czyszczenia 35,5 cm
Pady Czyszczące  Nie
Pady do Mopa Speed Spreader  Nie