DutchEnglishPolish

Bezdotykowe Czyszczenie Toalet i nie tylko

Firma Kaivac stworzyła system No-Touch Cleaning®, urządzenie przeznaczone do wykonywania najbardziej nieprzyjemnych zadań związanych z czyszczeniem publicznych toalet w budynku. System No-Touch Cleaning® nie tylko umożliwia pracownikom higieniczne sprzątanie bez dotykania zanieczyszczonych powierzchni, ale obniża także koszty pracy, środków czyszczących i sprzętu. Poza toaletami, system No-Touch Cleaning® idealnie się sprawdza w sprzątaniu szatni, klatek schodowych, kuchni w obiektach gastronomicznych, schronisk dla zwierząt i obiektów opieki nad zwierzętami, stadionów itp.

Czyszczenie bezdotykowe znacznie ułatwia sprzątanie toalet. Na początek, przy pomocy łagodnego strumienia nanosimy automatycznie rozcieńczony środek czyszczący na całą armaturę, ściany, ścianki działowe i podłogę. Następnie, zmieniamy ustawienia pistoletu natryskowego na mocny strumień czystej wody i spłukujemy wszystkie zanieczyszczenia na podłogę. Tym samym strumieniem wypłukujemy także zanieczyszczenia z fug i innych trudnodostępnych miejsc. Na koniec usuwamy z posadzki płyn wraz z zanieczyszczeniami i osuszamy podłogę przy pomocy ssawy. Podłoga jest sucha, czysta i gotowa do użytkowania.

Prosty, Bezdotykowy Proces Czyszczenia

Na początek nanieś automatycznie rozcieńczony środek czyszczący na armaturę, ściany i podłogę.

Następnie, przy pomocy silnego strumienia czystej wody spłucz wszystko na podłogę.

Na koniec usuń płyn oraz wszelkie zanieczyszczenia i osusz podłogę przy pomocy ssawy.

Cechy Charakterystyczne Systemu No-Touch Cleaning

System No-Touch Cleaning zapewnia najskuteczniejszy sposób radzenia sobie z nieprzyjemnym obowiązkiem czyszczenia toalet. Urządzenie posiada wbudowaną myjkę ciśnieniową i odkurzacz do pracy na mokro, co pozwala na uporanie się nawet z najbardziej problematycznymi publicznymi toaletami bez konieczności dotykania zanieczyszczonych powierzchni. Czyszczenie bezdotykowe No-Touch Cleaning usuwa do 60 razy więcej zanieczyszczeń w porównaniu z tradycyjnymi metodami w jedną trzecią poświęcanego wcześniej czasu.
1
2
3
4
5
6
7

Model KaiVac NTC 1750. Wszystkie urządzenia do czyszczenia bezdotykowego No-Touch Cleaning mają te same funkcje, różnią się jedynie wydajnością. 

  1. RURA SSĄCA ZE SZCZOTKĄ DO CZYSZCZENIA FUG Solidna, wykonana z aluminium lotniczego jednoczęściowa rura ssąca z wysokowydajną ssawą dla zapewnienia skutecznego odsysania.
  2. WYDAJNA POMPA 500 PSI Nanoś roztwór czyszczący i spłukuj czyszczone powierzchnie czystą wodą dzięki mocnej pompie ciśnieniowej.  
  3. DALEKOSIĘŻNY WĄŻ SSĄCY Sięga w najdalsze zakątki czyszczonego pomieszczenia.
  4. MOCNY SILNIK SSĄCY Bezkonkurencyjny w odsysaniu płynów i zanieczyszczeń, pozostawia podłogi suche i gotowe do użytkowania.
  5. OSOBNE ZBIORNIKI NA BRUDNĄ I CZYSTĄ WODĘ Gwarantują, że zawsze używasz czystej wody do czyszczenia.
  6. SZYBKOWYMIENNA SKRZYNKA BLACK BOX W łatwy sposób można zdemontować komorę silnika w celu szybkiej naprawy lub wymiany. 
  7. AKUMULATOR LITOWO-JONOWY (OPCJONALNY)  Brak przewodu zasilającego zwiększa mobilność i zapewnia wysoką wydajność.  

Poznaj modele No-Touch Cleaning