DutchEnglishPolish

Czyste Urządzenia Chłodnicze Mogą Zaoszczędzić Dużo Pieniędzy

Zgłoszone na opatentowania urządzenie Cooler Case Cleaner firmy Kaivac oferuje proste i skuteczne rozwiązania do konserwacji witryn chłodniczych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej, wbudowanej myjce ciśnieniowej i wydajnemu odkurzaczowi do pracy na mokro wyniki są zadziwiająco czyste, a chłodnia jest bezpieczna, bezzapachowa i pracująca z najwyższą efektywnością. Ponadto proces czyszczenia zajmuje o połowę mniej czasu w porównaniu do konwencjonalnych metod czyszczenia.

Dlaczego czystość jest taka ważna? Ponieważ czysta jednostka chłodnicza ma kluczowe znaczenie dla optymalnej wydajności i oszczędności energii. Regularne czyszczenie lodówek pomaga zapewnić bezpieczeństwo i jakość żywności oraz zaufanie klientów. W przypadku niewłaściwego, sporadycznego czyszczenia, półki i obszary za nimi mogą zawierać potencjalnie niebezpieczne zanieczyszczenia, stwarzając bardzo wysokie ryzyko skażenia biologicznego.

Brudne lub zatkane wężownice są główną przyczyną nieefektywnej pracy lub nawet awarii urządzenia. Pogorszenie jakości i bezpieczeństwa żywności może skutkować zmarnowaniem produktów spożywczych i stratami ekonomicznymi.

Cechy Urządzenia Kaivac Cooler Case Cleaner :

Brudne lub zatkane wężownice są główną przyczyną nieefektywnej pracy lub nawet awarii urządzenia. Pogorszenie jakości i bezpieczeństwa żywności może skutkować zmarnowaniem produktów spożywczych i stratami ekonomicznymi.

1
2
3
4
5
6
Unikalne Kaivac Cooler Case Cleaner skraca czas czyszczenia o połowę i pomaga zmniejszyć wydatki na energię elektryczną nawet o ponad 35%.
  1. Rura Ssąca Solidna, jednoczęściowa, wykonana z aluminium lotniczego rura ssąca do czyszczenia różnych powierzchni.   
  2. Ssawka Usuwająca Nadmiar Płynu z Podłogi Zamontowana na wężu ssącym przysysa się do podłogi usuwając zalegający płyn i tworzy swoisty odpływ podłogowy. 
  3. Duży Zbiornik na Brudną Wodę Umiejscowiony w górnej części urządzenia, łatwo dostępny zbiornik mieści 64 litry brudnej wody. Posiada on dogodny wąż spustowy który umożliwia jego szybkie opróżnienie. 

  4. Duży Zbiornik na Czystą Wodę Zbiornik mieści prawie 76 litrów gorącej wody, można go w prosty sposób napełniać przy pomocy węża przymocowanego do kranu lub łatwo dostępnego portu do napełniania. 

  5. Film szkoleniowy prowadzi operatora przez cały proces czyszczenia.
  6. 4,5 Metrowy Wąż Ciśnieniowy i Ergonomiczny Pistolet Natryskowy Ciśnienie podawanej wody jest na tyle delikatne, aby nie uszkodzić skraplacza, ale wystarczająco mocne, aby wyczyścić silnie zabrudzone obszary.  

Zobacz jak Działa Urządzenie Kaivac Cooler Case Cleaner

Zobacz jak Działa Urządzenie Kaivac Cooler Case Cleaner

Zapoznaj się z naszą broszurą dotyczącą czyszczenia sklepów spożywczych. Przekonaj się, że mamy urządzenie które rozwiązuje problemy sprzątania całego sklepu, zaczynając od wycieków i rozlań, poprzez toalety i posadzki, a kończąc na strefach gastronomicznych.

Dodatkowe produkty dla supermarketów i detalistów

Kaivac 1750
AutoVac Stretch
Univac