DutchEnglishPolish

Sprzątanie jest prostsze z urządzeniem Kaivac Spray-and-Vac

Kaivac Spray-and-Vac jest przeznaczony do całkowitego usuwania zanieczyszczeń, bakterii i drobnoustrojów z silnie zabrudzonych i zatłuszczonych środowisk. W szczególności dobrze się sprawdza w takich miejscach jak kuchnie w lokalach gastronomicznych, toalety publiczne, czy też schroniska dla zwierząt i miejsca opieki nad zwierzętamiTo wszechstronne urządzenie nie tylko jest w stanie całkowicie wyeliminować archaiczne mopy i przestarzałe wiadra z naszej przestrzeni, ale także sprawić, że sprzątanie stanie się przyjemniejsze i bardziej higieniczne dla operatora. Zamiast szorować i nakładać kolejne warstwy drogiego środka dezynfekującego, system Kaivac Spray-and-Vac eliminuje brud i zarazki oraz całkowicie usuwa płyny i zanieczyszczenia z posadzki, zapewniając za każdym razem idealnie czysty efekt. 

Samo czyszczenie jest proste, wystarczy nanieść automatycznie rozcieńczony roztwór czyszczący na armaturę, ściany i posadzkę i następnie spłukać przy pomocy pistoletu natryskowego. Na koniec należy usunąć płyn i zanieczyszczenia z posadzki przy pomocy odkurzacza do pracy na mokro aby uzyskać satysfakcjonujący i higienicznie czysty efekt sprzątania. 

Badania pokazują, że system Kaivac Spray-and-Vac jest do 60 razy skuteczniejszy w usuwaniu bakterii niż tradycyjne mopy. 

Cechy Systemu Spray-and-Vac

Urządzenie Kaivac Spray-and-Vac zostało specjalnie zaprojektowane do usuwania maksymalnej ilości brudu i zanieczyszczeń biologicznych. Maszyna ma wbudowaną myjkę ciśnieniową i mocny odkurzacz do pracy na mokro, co pozwala na bardziej efektywne czyszczenie posadzek, ścian i elementów wyposażenia w czasie o wiele krótszym niż podczas czyszczenia mopem.  

1
2
3
4
5
6
7

Kompaktowy, wydajny i lepszy od mopa. Wielofunkcyjne urządzenie do czyszczenia podłóg Kaivac UniVac szybko usunie nawet najgorszy brud i tłuszcz. 

  1.  Wszechstronna rura ssąca ze szczotko-ssawką pozwala wyczyścić fugi oraz wyszczotkować podłogi i powierzchnie pod armaturą, urządzeniami i siedzeniami. 
  2. Pompa o mocy 500 PSI do nakładania roztworu czyszczącego i spłukiwania powierzchni czystą wodą.
  3. Ponad 10 metrowy, odporny na zgniatanie wąż ssący pozwala na skuteczne i kompleksowe wyczyszczenie dużych obszarów.
  4. Mocny silnik ssący usuwa płyny i wszelkie inne zanieczyszczenia z posadzki pozostawiając ją suchą i gotową do użytkowania.
  5. Długi wąż ciśnieniowy z pistoletem natryskowym dostarcza roztwór czyszczący lub wodę do spłukiwania.  
  6. Zbiornik na brudną wodę z wężem spustowym umożliwia szybkie pozbycie się zebranych zanieczyszczeń do muszli klozetowej lub zlewu.  
  7. 38 litrowy zbiornik na czystą wodę zapewnia sprzątanie zawsze czystą wodą.