DutchEnglishPolish

Niezbędne Narzędzie dla Każdego Nadzorcy Budynku

Kaivac SUV™ to nowoczesne, bogato wyposażone urządzenie posiadające wszystko to, co jest niezbędne do kompleksowego czyszczenia powierzchni. Sprzątanie dużych budynków pod każdym względem staje się od razu wydajniejsze, łatwiejsze i lepsze. Inteligentny, zasilany akumulatorem litowo-jonowym SUV™ firmy Kaivac to pierwsze prawdziwe urządzenie typu „wszystko w jednym”, które zastępuje nie tylko mopa i wiadro, ale także odkurzacz do pracy na mokro i w niektórych przypadkach nawet automat szorujący. Dodatkowo, dzięki zintegrowanej zgniatarce do odpadów jesteśmy w stanie zmniejszyć objętość zebranych śmieci nawet o dwie trzecie.  

Jednakże najważniejszą zaletą urządzenia jest fakt, że jesteśmy w stanie bardzo szybko doprowadzić posadzkę i trudno dostępne miejsca do higienicznej czystości. Doskonałe w codziennym czyszczeniu, urządzenie Kaivac SUV łączy w sobie szybkość i wydajność prowadzonego automatu szorującego z precyzją i elastycznością szczotko-ssawki, doskonałej przy doczyszczaniu fug jak i czyszczeniu mniejszych, zatłoczonych obszarów i ciasnych narożników. A wyniki mówią same za siebie: Kaivac SUV jest aż o 60 razy bardziej wydajny od mopa, co sprawia też że cały proces czyszczenia jest o wiele szybszy.  

Urządzenie Kaivac SUV jest kompleksowym rozwiązaniem, zastępującym zarówno mopa jak i automat szorujący. Bez względu na to, czy jest to posadzka w supermarkecie, toaleta, wejście do budynku, klatka schodowa czy też rozlana ciecz lub rozsypany proszek; wszędzie tam uzyskamy doskonały wynik czyszczenia. 

Zobacz jak Działa Urządzenie Kaivac SUV

Wszechstronne Urządzenie Czyszczące do Utrzymania Budynków w Czystości

Pożegnaj się z tradycyjnymi rozwiązaniami. Zasilany akumulatorem litowo-jonowym SUV™ firmy Kaivac jest pierwszym kiedykolwiek opracowanym systemem w pełni zastępującym mopa i obsługującym cały budynek. Urządzenie Kaivac SUV™ to w rzeczywistości pierwsze prawdziwe urządzenie typu „wszystko w jednym”, które zastępuje nie tylko mopa i wiadro, ale także odkurzacz do pracy na mokro i w niektórych przypadkach nawet automat szorujący. Co więcej, dzięki zintegrowanej zgniatarce do odpadów jesteśmy w stanie zmniejszyć objętość zebranych śmieci nawet o dwie trzecie

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Pozbądź się tradycyjnego mopa i zacznij codziennie sprzątać urządzeniem Kaivac SUV™. 

  1. Rura ssąca ze szczotko-ssawką  

  2. Mocny silnik ssący na jego przechowywanie .

  3. 38 litrowy zbiornik na brudną wodę z łatwym do obsługi wężem spustowym

  4. Zintegrowana z silnikiem ssącym zgniatarka do śmieci

  5. 38 litrowy zbiornik na czystą wodę

  6. 71 centymetrowa opuszczana ssawa

  7. Akumulator litowo-jonowy

  8. Torba na akcesoria

  9. Ergonomiczny mop Speed Spreader