DutchEnglishPolish

KaiVac® 2750

Największe Urządzenie do Bezdotykowego Czyszczenia No-Touch Cleaning

Urzadzenie KaiVac 1750 cechuje się 66 litrowym zbiornikiem na czystą wodę i 68,5 litrowym zbiornikiem na wodę brudną. Urządzenie jest wyposażone w wydajną pompę o ciśnieniu 500 PSI oraz mocny, o przedłużonej żywotności odkurzacz do pracy na mokro. Opcjonalny akumulator litowo-jonowy zapewnia wydajne bezprzewodowe czyszczenie.

Cykliczne osiąganie doskonałych wyników czyszczenia nie jest wcale trudne gdy używamy opatentowanego systemu do bezdotykowego czyszczenia Kaivac No-Touch Cleaning. Wystarczy nanieść automatycznie rozcieńczony roztwór czyszczący na armaturę i posadzkę i następnie spłukać wszystko przy pomocy czystej wody. Tym samym strumieniem wypłukujemy także zanieczyszczenia z fug i innych trudnodostępnych dla mopów miejsc. Na koniec odsysamy cały brud i wilgoć z podłogi pozostawiając ją suchą, wolną od zabrudzeń i gotową do natychmiastowego użycia.

KaiVac 2750, największe urządzenie z grupy systemów do bezdotykowego czyszczenia, jest idealne do pracy na dużych obiektach. Posiada 100 litrowy zbiornik na czystą wodę oraz 90 litrowy zbiornik na wodę brudną. Charakteryzuje się także wydajną pompą o ciśnieniu 500 PSI, mocnym, o przedłużonej żywotności odkurzaczem do pracy na mokro oraz najdłuższym w branży wężem ciśnieniowym i wężem ssącym.

Opcjonalny akumulator litowo-jonowy zapewnia wydajne bezprzewodowe czyszczenie.

Sprzątanie Toalet
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning całkowicie usuwają zabrudzenia i zanieczyszczenia pozostawione po sprzątaniu mopem lub chusteczkami, eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy i zmniejszając ryzyko skażenia.


Sprzątanie Kuchni
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning efektywnie usuwają nagromadzony tłuszcz na płytkach ceramicznych, w fugach i za szafkami i sprzętem kuchennym. Świetnie nadają się również do czyszczenia lodówek, zamrażarek oraz wykonanych ze stali nierdzewnej mebli i innych elementów wyposażenia, dzięki czemu kuchnie są czyste, bezpieczne i zdrowe.


Sprzątanie Klatek Schodowych
Stopnie, poręcze, ściany czy też narożniki są rajem dla brudu i zanieczyszczeń. Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning szybko i wydajnie radzą sobie z tym źródło rozprzestrzeniania zanieczyszczeń krzyżowych


Szatnie i Sale Gimnastyczne
Szatnie, sale gimnastyczne oraz prysznice tam się znajdujące są nie tylko wyzwaniem związanym z czyszczeniem, ale niosą ze sobą ryzyko chorobotwórcze. Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning usuwają zabrudzenia i biomateriał, zmniejszając jednocześnie ryzyko przenoszenia chorób.


Szybkie Usuwanie Wycieków i Rozlań
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning umożliwiają szybkie i kompletne usunięcie rozlanej zawartości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem. Dodatkowo, powierzchnia jest czysta, sucha i gotowa do natychmiastowego użytku.


Usuwanie Błota i Innych Związanych z Pogodą Zanieczyszczeń
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning są idealne do usuwanie soli, wody, błota oraz innych zanieczyszczeń związanych z warunkami pogodowymi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i doskonałe pierwsze wrażenie.


Tereny zewnętrzne
Parkingi i chodniki są trudne w utrzymaniu, w szczególności w okresie jesienno-zimowym i mogą podlegać przepisom środowiskowym i grzywnom. Nasze urządzenie skutecznie usuwa wszelką wodę i zanieczyszczenia.

Lepsze Wyniki 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning są do 60 razy bardziej efektywne w usuwaniu bakterii z fug niż mopy, które częściej rozprzestrzeniają zanieczyszczenia niż je eliminują. Co więcej, do czyszczenia używana jest zawsze czysta woda. 

Szybsze Czyszczenie 
Wydajność przeszkolonego do obsługi urządzenia No-Touch Cleaning operatora to jedna minuta poświęcona na wyczyszczenie jednego punktu w toalecie, przy średniej przy użyciu tradycyjnych metod około trzech minut.  

Bezpieczniejsze Podłogi 
Dokładne wyczyszczenie i natychmiastowe osuszenie oznacza natychmiastową gotowość podłogi do użytkowania  i mniejszą liczbę poślizgnięć i upadków. W rzeczy samej system do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning został certyfikowany przez amerykański National Floor Safety Institute (NFSI) za zapewnienie wysokiej przyczepności po czyszczeniu. 

Oszczędność Środków Czyszczących
Automatyczne dozowanie odpowiedniej ilości płynu czyszczącego poprawia wydajność, zmniejsza marnotrawstwo i chroni pracownika przed niepotrzebnym kontaktem ze środkiem czyszczącym. Często, wielu użytkowników osiąga doskonałe wyniki czyszczenia stosując jedynie czystą wodę. 

Powtarzalna Jakość 
W przeciwieństwie do mopowania, które nie posiada wbudowanego systemu kontroli procesu dozowania wody i środka czyszczącego w celu egzekwowania i zapewnienia najlepszych praktyk, systemy Kaivac są niezawodne, co skutkuje spójnymi, powtarzalnymi wynikami.

Łatwość Opróżniania 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning można łatwo opróżnić i wyczyścić dzięki poręcznemu wężowi spustowemu. 

Wielozadaniowość i Wszechstronność 
Urządzenia No-Touch Cleaning mogą być używane w całym budynku: kuchnie, klatki schodowe, szatnie i oczywiście toalety. Opcjonalne są dostępne akcesoria do czyszczenia na mokro lub na sucho posadzek i powierzchni dywanowych. 

Szybkie Usuwanie Wycieków i Rozlań 
Urządzenia do bezdotykowego czyszczenia No-Touch Cleaning umożliwiają szybkie i kompletne usunięcie rozlanej zawartości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pracownikom i klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem.

Szybkość Naprawy 
Komora silnika Black Box może być w łatwy sposób zdemontowana i wymieniona lub przekazana do naprawy. 

Szybki Zwrot Inwestycji 
Niezrównana wydajność, wielofunkcyjność i duże oszczędności na środkach czyszczących oznaczają bardzo szybki zwrot inwestycji. 

Parametry Fizyczne *wymiary i pojemności są przybliżone 

Waga64 kg
Wymiary Transportowe (wys. x dł. x szer.)152 x 96 x 66 cm 
Wymiary Urządzenia (wys. x dł. x szer.)122 x 84 x 58 cm 
Zbiornik Czystej wody100,3 l
Zbiornik Brudnej Wody89,7 l 
Zawór Przepływu Roztworu CzyszczącegoBrak
Sposób OpróżnianiaWąż Spustowy
Długość Węża Spustowego66 cm
Opróżnianie do Muszli Sedesowej Tak
Moc Ssania330,2 cm3/H20
Wydatek powietrza3172 l/min
Głośność 69 dB
Pompa500 PSI
Koła z Lanej Gumy (tył)Brak
Niebrudzące Opony 2 x 25,4 cm
Kółka (przód)2 x 15,2 cm
Wąż Nadmuchowy10,1 m
Demontowana Komora SilnikaTak (technologia Black Box)
Nadmuch filtra HEPA482,8 km/h
Filtr HEPA na Wylocie PowietrzaTak (wymienny) 

Parametry Elektryczne 

Napięcie (uniwersalne)100-240 Hz, 50-60Hz
Natężenie14,5 A 
Przewód Elektryczny15,2 m

Parametry Akumulatora 

Waga5kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.)45,7 x 17,8 x 15,25 cm 
Temperatura Przechowywania i Pracy Akumulatoraod 0°C do 27°C
Stan naładowania akumulatora podczas przechowywania i transportu

od 40 do 60% 

Ładowanie – 35-38VDC 

Typ akumulatoraLitowo – Jonowy
Napięcie36V DC
Pojemność15 Ah
Natężenie prądu15 A DC
Przybliżony czas działania (na początku okresu działania) 64 min
Przybliżony czas działania (pod koniec okresu działania) Brak informacji
Licznik Godzin Czasu PracyTak
Przybliżony czas ładowania 6 godz.
Natężenie prostownika4 A
Napięcie prostownika100-240V 50/60 Hz
Napięcie ładowania 42 VDC
Wskaźnik Naładowania AkumulatoraTak, Zielona lub Czerwona Dioda 
Przybliżona ilość cykli ładowania400-500 przy 80% rozładowania

Narzędzia i akcesoria 

Aluminiowa Rura SsącaTak
Wąż Nadmuchowy z Dyszą Tak
ŚciągaczkaTak
Ssawka Usuwająca Nadmiar Płynu z PodłogiTak
Szczotka 35,5 cmTak
Ssawa 35,5 cmTak
Wąż Ciśnieniowy z Pistoletem Natryskowym22,9 m
Materiały SzkolenioweTak
Torba na AkcesoriaTak
Wąż SsącySztywny 12,2 m oraz Rozciągliwy 10,1 m 
Szerokość Czyszczenia Szczotko-Ssawką

35,5 cm  

Dodatkowa Ssawa 71 cm – Opcjonalnie 


Warranty

Warranty – Body5 Years
Warranty – Parts3 Years
Warranty – Labor1 Year
Warranty – Battery2 Years