DutchEnglishPolish

SUV™

Jedyne w Swoim Rodzaju Urządzenie Typu Wszystko w Jednym dla Nadzorcy Budynku

Kaivac SUV™ jest pierwszym kompleksowym urządzeniem czyszczącym całkowicie eliminującym potrzebę używania brudnych mopów i wiader. Kaivac SUV™ ma wszystko to, co jest potrzebne do utrzymania w czystości każdego dużego obiektu. Regulowane dozowanie świeżej wodyminimalizuje wystąpienie zanieczyszczeń krzyżowych, a mocny silnik ssący całkowicie usuwa płyny, zabrudzenia i zanieczyszczenia z posadzki.

Urządzenie Kaivac SUV™ może być z powodzeniem użyte do czyszczenia wszystkich pomieszczeń we wszelkiego rodzaju obiektach. Łatwo sobie poradzi z lobby i wejściem do budynku, korytarzami, przejściami, barami, strefami gastronomicznymi, salami gimnastycznymi, szatniami, salami lekcyjnymi, pomieszczeniami w biurowcach, klubach nocnych, przestrzeniami na dworcach i supermarketach itd.  

 

Codzienne Czyszczenie Posadzek
Pozbądź się tradycyjnego mopa i zacznij codziennie używać urządzenia Kaivac SUV™ do sprzątania korytarzy, przejść, wejść, sal gimnastycznych, stołówek itd. Wielu klientów używa urządzenia Kaivac SUV™ zamiast automatu szorującego. Co więcej, dzięki temu że urządzenie jest wyposażone w akumulator, czyszczenie jest łatwe, praktyczne i bezpieczne.

Zapobieganie Poślizgnięciom i Upadkom
Kaivac SUV™ pozwala na szybkie i całkowite usunięcie rozlanego na podłodze płynu zapewniając bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym klientom oraz chroniąc podłogę przed zniszczeniem. Dodatkowo, powierzchnia jest czysta, sucha i gotowa do natychmiastowego użytku.

Usuwanie Błota i Innych Związanych z Pogodą Zanieczyszczeń
To łatwe do przetransportowania urządzenie jest idealne do usuwanie soli, wody, błota oraz innych zanieczyszczeń związanych z warunkami pogodowymi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i doskonałe pierwsze wrażenie. Jego zwrotność i kompaktowe wymiary pomagają w całodziennej pracy.

Sprzątanie Toalet
Żadna część budynku nie generuje więcej skarg niż toaleta, a sprzątanie mopem jest głównym ich powodem. Nasze rozwiązanie eliminuje tradycyjnego mopa i umożliwia szybkie i higieniczne wyczyszczenie podłóg w toalecie.

Wejście i Looby
Wejście do budynku to miejsce o największym natężeniu ruchu, ma także kluczowe znaczenie dla pierwszego wrażenia i bezpieczeństwa użytkowników. Kaivac SUV™ jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym, dzięki czemu jest bardzo zwrotny i w razie potrzeby może być w każdej chwili użyty.

Wysprzątaj Każdy Obiekt
Każda branża, a w szczególności ta związana z wytwarzaniem żywności lub opieką zdrowotną wymaga odpowiednich warunków sanitarnych i zabezpieczenia przed rozprzestrzenianiem zanieczyszczeń krzyżowych. Kaivac SUV™ doskonale się do tego nadaje, utrzymuje on wszystkie powierzchnie w doskonałej, higienicznej czystości.

Zgniatarka do Odpadów
SUV is available in both cordless and corded models for the ultimate in flexibility. The best part? You can switch between modes in seconds for the best of both worlds.
Zwiększona Produktywność
Testy potwierdzają, że Kaivac SUV™ jest 3-4 razy szybszy od tradycyjnego mopa, jest także szybszy od automatów szorujących. Przez godzinę, urządzenie potrafi wyczyścić nawet ponad 6 000 metrów kwadratowych posadzki. Dodatkowo, nie ma potrzeby mopowania posadzki na sucho przed czyszczeniem ani usuwania mokrych śladów po nim.

Niski Koszt Posiadania
Cena zakupu urządzenia Kaivac SUV™ jest o wiele niższa w porównaniu do ceny zakupu podobnej wielkości automatu szorującego. Kaivac SUV™ jest także łatwiejszy w obsłudze, a jego koszty posiadania są o wiele niższe. Nie ma także potrzeby inwestowania w szkolenie operatora dzięki dołączonym filmom instruktażowym.

Lepsza Jakość Czyszczenia
W testach porównawczych przeprowadzonych przez dużą amerykańską uczelnię, system Kaivac SUV™ usunął do 99,8% zanieczyszczeń. Wynik ten przewyższył wynik automatu szorującego, który osiągnął rezultat na poziomie 99,4% wyeliminowanych zanieczyszczeń. Nowy mop z mikrofibry usunął jedynie 50,9% zabrudzeń.

Szybsze Czyszczenie
Wydajność przeszkolonego do obsługi urządzenia operatora to jedna minuta poświęcona na wyczyszczenie jednego punktu w toalecie, przy średniej około trzech minut przy użyciu tradycyjnych metod.

Bezpieczniejsze Podłogi
Dokładne wyczyszczenie i natychmiastowe osuszenie oznacza natychmiastową gotowość podłogi do użytkowania i mniejszą liczbę poślizgnięć i upadków. W rzeczy samej system Kaivac SUV™ został certyfikowany przez amerykański National Floor Safety Institute (NFSI) za zapewnienie wysokiej przyczepności po czyszczeniu.

Łatwość Obsługi
Prosta obsługa, która jest właściwie łatwiejsza od samego mopowania sprawia, że każdy może nauczyć się obsługiwać urządzenie i dobrze dobierać akcesoria, bez względu na to, czy jest to pracownik niewykwalifikowany, czy też zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin.

Wielozadaniowość
System Kaivac SUV™ może być przystosowany do pracy w różnych częściach całego obiektu, np. na stołówkach, klatkach schodowych, siłowniach itd. Urządzenie może być także używane do czyszczenia wykładzin i mat.

Wersja Akumulatorowa lub Przewodowa
Urządzenie Kaivac SUV™ jest dostępne w wersji akumulatorowej lub przewodowej. Co istotne, można w łatwy i szybki sposób przemienić jedną wersję w drugą dla zapewnienia jeszcze większej elastyczności i wydajności pracy.

Niska Awaryjność
Przy tak małej liczbie ruchomych części bardzo niewiele może się popsuć. A jeśli nawet, to urządzenie może być naprawione w przeciągu kilku minut przez osobę nie będącą technikiem serwisowym, i to beż potrzeby używania narzędzi.

Parametry Fizyczne *wymiary i pojemności są przybliżone 
Waga 37 kg
Wymiary Skrzyni Transportowej (wys. x dł. x szer.) 167 x 102 x 81 cm
Wymiary Złożonego Urządzenia (wys. x dł. x szer.) 109 x 91 x 56 cm
Zbiornik Czystej wody 37,9 l
Zbiornik Brudnej Wody 37,9l
Zawór Przepływu Roztworu Czyszczącego Tak
Sposób Opróżniania Wąż Spustowy
Długość Węża Spustowego 66 cm
Opróżnianie do Muszli Sedesowej Tak
Słupek Podnoszenia Wody 233,68 cm
Wydatek powietrza 2548 l/min
Głośność 75 dB
Demontowany Silnik Tak
Pompa Brak
Uchwyt Zgięty Metalowy ze Słupkami (zdejmowany)
Koła z Lanej Gumy 2 x 12,7 cm
Kółka  2 x 7,62 cm 
Parametry Elektryczne 
Napięcie 100-240 Hz, 50-60Hz
Natężenie 5,5 A 
Przewód Elektryczny  Nie
Parametry Akumulatora
Waga 5kg 
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 45,7 x 17,8 x 15,25 cm 
Temperatura Przechowywania i Pracy Akumulatora od 0 do 27°C 
Stan naładowania akumulatora podczas przechowywania i transportu od 40 do 60% 
Ładowanie 35-38VDC
Typ akumulatora Litowo – Jonowy
Napięcie 36V DC
Pojemność 15A DC
Przybliżony czas działania (na początku okresu działania) 64 min
Przybliżony czas działania (pod koniec okresu działania) Brak Danych
Przybliżony czas ładowania 6 godz.
Natężenie prostownika 4A
Napięcie prostownika 100-240V 50/60 Hz
Napięcie ładowania 42V DC
Wskaźnik Naładowania Akumulatora Tak, Zielona lub Czerwona Dioda
Przybliżona ilość cykli ładowania 400 – 500 przy 80% rozładowania   
Narzędzia i Akcesoria 
Aluminiowa Rura Ssąca Tak
Mop Ergo Speed Spreader Tak
Zestaw do Usuwania Rozlań i Wycieków Nie
Znak „Mokra Podoga Tak
Szczotka 35,5 cm Tak
Ssawa 25 cm Nie
Wąż Ciśnieniowy z Pistoletem Natryskowym Nie
Materiały Szkoleniowe Tak
Torba na Akcesoria Nie
Wąż Ssący 2.3 m
Odporny na Zgniatanie i Działanie Tłuszczów Wąż Ssący 4,5 m
Szerokość Czyszczenia Szczotko-Ssawką 35,5 cm 
Szerokość Czyszczenia Tylną Ssawą 71 cm
Pady 5 x Pad 66 cm Pomarańczowy i Szary do Pracy na Mokro
Pady do Mopa Speed Spreader 5 x Pad Biały 40 cm