DutchEnglishPolish

UniVac®

KaiVac UniVac to kompaktowe urządzenie czyszczące o zwartej i zwinnej budowie, oferujące prosty lecz skuteczny sposób na czyste podłogi. Niewielkie rozmiary oraz niezwykła zwrotność sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do niewielkich i wąskich przestrzeni z ograniczonym miejscem na przechowywanie. Dzięki podaniu roztworu czyszczącego na posadzkę, jesteśmy w stanie doczyścić podłogę i fugi, a wydajny odkurzacz do pracy na mokro pozwala nam efektywnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Podłoga jest o 60 razy czystsza niż po sprzątaniu mopem, a praca jest wykonana szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.


KaiVac UniVac to albo wersja bezprzewodowa wyposażona w unikalny, szybko wymienny akumulator litowo-jonowym lub też wyposażona w wyłącznik różnicowoprądowy wersja kablowa. Bezprzewodowa praca poprawia mobilność i zwrotność, pozwalając pracownikom w szybki i łatwy sposób utrzymać podłogi w czystości, i to bez ryzyka potknięcia się.


Zamień mopa na urządzenia Kaivac UniVac. Jest nie tylko o wiele szybsze i łatwiejsze w obsłudze, ale także bezpieczniejsze od mopa. Zamiast rozprowadzać brud, tłuszcz i inne zanieczyszczenia, tak jak większość mopów to robi, Kaivac UniVac całkowicie je eliminuje, pozostawiając posadzki higienicznie czystymi.

Kaivac UniVac posiada certyfikat Green Seal® za wprowadzone rozwiązania i innowacje środowiskowe, polegające na zmniejszeniu toksyczności czyszczenia, minimalizacji odpadów, stosowaniu sprawdzonych i przyjaznych dla środowiska produktów oraz oszczędności energii elektrycznej i wody.

Zobacz jak Działa Urządzenie Kaivac UniVac

Właściwości Urządzenia Kaivac Univac

Nawet najbardziej tłuste i brudne podłogi nie są problemem dla urządzenia Kaivac UniVac. Ta inteligentna, wszechstronna maszyna usuwa brud z fug i innych zakamarków o wiele szybciej i bardziej wydajnie niż mop. 

1
2
3
4
5
6
7

Kompaktowy, wydajny i lepszy od mopa. Wielofunkcyjne urządzenie do czyszczenia podłóg Kaivac UniVac szybko usunie nawet najgorszy brud i tłuszcz. 

  1. Mocny odkurzacz do pracy na mokro całkowicie usuwa zabrudzenia i zanieczyszczenia z podłogi.   
  2. 38 litrowy zbiornik na czystą/brudną wodę pozwala łatwo manewrować urządzeniem i nie wymaga dużej przestrzeni na jego przechowywanie .
  3. Wszechstronna rura ssąca z ssawą i szczotką do czyszczenia fug doskonale się sprawdza w czyszczeniu i osuszaniu otwartych podłóg jak i przestrzeni pod osprzętem, szafkami i siedzeniami.
  4. Łatwy w użyciu wąż spustowy (nie pokazany) umożliwia szybkie opróżnienie zbiornika brudnej wody do zlewu lub toalety.
  5. Zawór przepływowy dozuje odpowiednią ilość roztworu czyszczącego na posadzkę. Pozwala to poprawić wydajność i osiągnąć lepsze wyniki czyszczenia.
  6. Akumulator litowo-jonowy (opcjonalny) umożliwia wysoce mobilną bezprzewodową pracę i minimalny czas przestojów podczas ładowania.
  7. Ergonomiczny mop do rozprowadzania roztworu czyszczącego po podłodze szybko dystrybuuje roztwór czyszczący w celu uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia.