DutchEnglishPolish

Dispense-and-Vac

Bez Mopowe Urządzenie Czyszczące

Jeśli chodzi o utrzymanie w czystości kuchni, toalet o mniejszym natężeniu ruchu i innych pomieszczeń, nic nie przebije systemu Kaivac Dispense-and-Vac. 

Podłogi mogą być trudne i kosztowne w utrzymaniu. Jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane, nie tylko stają się nieestetyczne, ale mogą odstraszać klientów, powodować poślizgnięcia i upadki, a nawet stanowić zagrożenie dla zdrowia. Niestety tradycyjne mopowanie tylko pogarsza sprawę – zwłaszcza w przypadku podłóg fugowanych. Podczas mopowania fugi pochłaniają brud, tłuszcz oraz pozostałości mydlin z mopów. Często wyglądają nieestetycznie i są poplamione i ciemniejsze niż oryginalnie położone. 

Urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac oferuje praktyczne i tanie rozwiązanie czystościowe pozwalające na bez mopową pracęMaszyna jest dostępna zarówno w wersji przewodowej, jak i zasilanej z akumulatora litowo-jonowegoCo więcej, można łatwo zmieniać sposób zasilania urządzenia dla uzyskania jeszcze lepszej wydajności lub mobilności. 

Codzienne Sprzątanie Kuchni i Stref Gastronomicznych Nie pozwól, aby brudne, zatłuszczone podłogi odstraszały Twoich klientów i pracowników. Podczas przygotowywania posiłków i ich serwowania, tłuszcz i zanieczyszczenia pokrywają podłogi, tworząc niehigieniczne i niebezpiecznie śliskie powierzchnie. Dlatego, pozbądź się tradycyjnego mopa i poznaj moc i zalety usuwania zanieczyszczeń przy pomocy urządzenia Kaivac Dispense-and-Vac. Sprzątanie Toalet Żadna część budynku nie generuje więcej skarg niż toaleta, a sprzątanie mopem jest głównym ich powodem. Nasze rozwiązanie eliminuje tradycyjnego mopa i umożliwia szybkie i higieniczne wyczyszczenie podłóg w toalecie. Zapobieganie Poślizgnięciom i Upadkom Wycieki i rozlania mogą powodować poślizgnięcia i upadki, które mogą skutkować trwałymi uszkodzeniami i urazami. Szybkie i całkowite usunięcie rozlanego na podłodze płynu zapewnia bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym klientom oraz chroni podłogę przed zniszczeniem. Dodatkowo, powierzchnia jest czysta, sucha i gotowa do natychmiastowego użytku.

Usuwanie Błota i Innych Związanych z Pogodą Zanieczyszczeń To łatwe do przetransportowania urządzenie jest idealne do usuwanie soli, wody, błota oraz innych zanieczyszczeń związanych z warunkami pogodowymi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i doskonałe pierwsze wrażenie. Jego zwrotność i kompaktowe wymiary pomagają w całodziennej pracy. Oczyszczanie Wejścia do Budynku   Wejście do budynku to to miejsce o największym natężeniu ruchu, ma także kluczowe znaczenie dla pierwszego wrażenia i bezpieczeństwa użytkowników. Kaivac Dispense-and-Vac nie tylko zapewnia bezpieczne, atrakcyjne wejście, ale także zapobiega przenoszeniu zanieczyszczeń do wnętrza budynku. Stripowanie Posadzek Urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac ułatwia stripowanie posadzek. Nanieś odpowiedni środek do gruntownego mycia na posadzkę przy pomocy zaworu rozprowadzającego i postępuj zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie zbierz wszystko z podłogi przy pomocy ssawy i zintegrowanego odkurzacza do pracy na mokro. Gdy posadzka jest wolna od środka do mycia, wykorzystaj ponownie urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac i nanieś na posadzkę świeżą, czystą wodę aby wypłukać pozostałości środka czyszczącego. Na koniec usuń jeszcze raz cały płyn z podłogi wykorzystując ponownie zintegrowany odkurzacz do pracy na mokro.

Czystsze Podłogi
Legendarna technologia usuwania zanieczyszczeń firmy Kaivac jest o 60 razy bardziej efektywna w usuwaniu brudu z fug niż mopy. Opracowana z zastosowaniem rygorystycznych procedur i pomiarów naukowych, zapewnia na tyle czystą powierzchnię, że można by było z niej jeść.

Bezpieczniejsze Podłogi
Dokładne wyczyszczenie i natychmiastowe osuszenie oznacza natychmiastową gotowość podłogi do użytkowania i mniejszą liczbę poślizgnięć i upadków. W rzeczy samej system Kaivac Dispense-and-Vac został certyfikowany przez amerykański National Floor Safety Institute (NFSI) za zapewnienie wysokiej przyczepności po czyszczeniu.

Szybsze Czyszczenie
Klienci potwierdzają, że Kaivac Dispense-and-Vac może skrócić czas czyszczenia o ponad 25%, jednocześnie osiągając znacznie lepsze wyniki pracy.

Wyeliminuj Dodatkowe Zewnętrzne Usługi
Zmniejsz koszty związane z okresowymi usługami zewnętrznymi takimi jak doczyszczanie posadzek i toalet, impregnacja podłóg twardych, czyszczenie chodników/posadzek betonowych itp.


Prostota Obsługi
Kaivac Dispense-and-Vac jest znacznie prostszy i skuteczniejszy od mopowania. Praktycznie każdy pracownik może nauczyć się obsługi urządzenia.

Łatwość Czyszczenia, Przewożenia i Składowania
Dzięki prostemu rozkładaniu można w łatwy sposób wyczyścić urządzenie po wykonanej pracy. Co więcej, przemieszczanie się z nim po schodach czy też przewożenie w niewielkim aucie też nie sprawia problemu.

Zasilanie Przewodowe/Akumulatorowe
Urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac może być opcjonalnie zasilane akumulatorem litowo-jonowym. Łatwość sposobu zmiany źródła zasilania jest bardzo istotna i kluczowa dla uzyskania najlepszych wyników pracy.


Szybki Zwrot Inwestycji
Krótszy czas czyszczenia, niskie koszty konserwacji urządzenia, oszczędność na środkach czyszczących, bezpieczniejsze podłogi i lepsze wrażenia klientów składają się na szybki zwrot kosztów.

Parametry Fizyczne  *wymiary i pojemności są przybliżone

Waga27,5 kg
Wymiary Skrzyni Transportowej 1 (wys. x dł. x szer.)76 x 76 x 51 cm
Wymiary Skrzyni Transportowej 2 (wys. x dł. x szer.)147 x 25 x 20 cm
Wymiary Złożonego Urządzenia (wys. x dł. x szer.)109 x 53 x 56 cm
Zbiornik Czystej wody37,9l
Zbiornik Brudnej Wody37,9l
Zawór Przepływu Roztworu CzyszczącegoTak
Sposób OpróżnianiaWąż Spustowy
Długość Węża Spustowego66 cm
Opróżnianie do Muszli SedesowejTak
Słupek Podnoszenia Wody233,68 cm
Wydatek powietrza2548 l/min
Głośność75 dB
Demontowany SilnikTak
PompaBrak
UchwytZgięty Metalowy ze Słupkami (zdejmowany)
Koła z Lanej Gumy2 x 12,7 cm
Kółka2 x 7,62 cm

Parametry Elektryczne

Napięcie (uniwersalne)100-240 Hz, 50-60Hz
Natężenie (uniwersalne)5,5 A
Przewód Elektryczny (w zestawie)4,57 m
Przedłużacz z wyłącznikiem różnicowoprądowym (opcjonalnie)7,6 m
Przedłużacz (opcjonalnie)30,48 m

Parametry Akumulatora

Waga 5kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.)45,7 x 17,8 x 15,25 cm
Temperatura Przechowywania i Pracy Akumulatoraod 0 do 27°C
Stan naładowania akumulatora podczas przechowywania i transportuod 40 do 60%
Ładowanie35-38VDC
Typ akumulatoraLitowo – Jonowy
Napięcie36V DC
Pojemność15 Ah
Natężenie prądu15 A DC
Przybliżony czas działania (na początku okresu działania)64 min
Przybliżony czas działania (pod koniec okresu działania)Brak Informacji
Przybliżony czas ładowania6 godz.
Natężenie prostownika4A
Napięcie prostownika100-240V 50/60 Hz
Napięcie ładowania42V DC
Wskaźnik Naładowania AkumulatoraTak, Zielona lub Czerwona Dioda
Przybliżona ilość cykli ładowania 400 – 500 przy 80% rozładowania

Tools & Attachment Specifications

Aluminiowa Rura SsącaTak
Mop Ergo Speed SpreaderTak
Zestaw do Usuwania Rozlań i Wycieków Nie
Znak „Mokra Podoga” Nie
Szczotka 35,5 cmNie
Ssawa 25 cmTak
Wąż Ciśnieniowy z Pistoletem NatryskowymNie
Materiały SzkolenioweTak
Torba na AkcesoriaNie
Odporny na Zgniatanie i Działanie Tłuszczów  Wąż Ssący10,67 m
Szerokość Czyszczenia35,5 cm
Pady CzyszcząceBrak
Pady do Mopa Speed Spreader2 x 40,64 cm Białe