DutchEnglishPolish

Urządzenia Kaivac Czyszczą Brudne Podłogi Lepiej i Szybciej

Czy czyste podłogi NAPRAWDĘ mają znaczenie? W budynkach komercyjnych posadzki stanowią bardzo duży procent powierzchni nadających się do czyszczenia i stanowią ogromną inwestycję dla zarządców obiektów. Użytkownicy budynków mają wysokie oczekiwania, podłogi zawsze muszą być czyste i bezpieczne w użytkowaniu. Brudne i niebezpieczne posadzki zagrażają zdrowiu, bezpieczeństwu i Twojej reputacji. 

Każdy obiekt powinien posiadać plan pielęgnacji posadzek, który skutecznie dba o wygląd, bezpieczeństwo i eliminację wirusów i bakterii z podłożaUrządzenie Kaivac AutoVac Stretch całkowicie usuwa brud i patogeny, zmniejszając jednocześnie prawdopodobieństwo poślizgnięć i upadków. Wykonuje całą tą pracę, a kosztuje znacznie mniej niż jakakolwiek prowadzona maszyna szorująco-susząca.

Od pokoleń osoby profesjonalnie zajmujące się sprzątaniem toczą przegraną walkę z mopem i wiadrem. Te przestarzałe narzędzia  odpowiedzialne za utratę produktywności, niskie morale pracowników i co najgorsze, brak efektywnego sprzątaniaMop jest naprawdę czysty tylko wtedy, gdy jest nowy. Raz użyty po prostu rozprowadza dookoła brud i drobnoustroje. Nowoczesne urządzenia czyszczące, takie jak te od firmy Kaivac, czyszczą lepiej i przyspieszają pracę, dzięki czemu obsługa jak i odwiedzający są bardziej zadowoleni ze sprzątania. 

Filmy Związane z Czyszczeniem Posadzek

Polecane Rozwiązania

Dispense-and-Vac
Autovac Stretch
Univac

Czyść Praktycznie Każdy Rodzaj Posadzki

Maszyny czyszczące Kaivac nadają się do czyszczenia różnych rodzajów posadzek. Producenci podłóg zalecają cykliczne czyszczenie posadzek w celu utrzymania ich w odpowiednim stanie i przedłużeniu ich żywotności. 

PŁYTKA KOMPOZYTOWA WINYLOWA

LASTRYKO

PŁYTKA CERAMICZNA

BETON POLEROWANY

LUKSUSOWY WINYL

GUMA

EPOKSYD

LINOLEUM

MARMOLEUM

MARMUR

WINYL

LAMINAT