DutchEnglishPolish

Czyste Fugi i Posadzki Bez Brudnego Mopa

System Kaivac Dispense-and-Vac oferuje prosty i szybki sposób na czyste i bezpieczne podłogiJest bardzo wydajny i zapewnia higieniczną czystość nawet najbardziej zanieczyszczonych brudem i tłuszczem podłóg. Podobnie jak większość urządzeń Kaivac, Dispense-and-Vac jest do 60 razy lepszy od mopa w usuwaniu brudu i zanieczyszczeń. To sprawia, że jest on idealny do mniejszych toalet publicznychniewielkich zakładów gastronomicznych i obiektów przemysłowych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest czysta podłoga — jednakże bez mopowania. 

Dzięki podaniu roztworu czyszczącego na posadzkę, jesteśmy w stanie doczyścić podłogę i fugi, a wydajny odkurzacz do pracy na mokro pozwala nam efektywnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnię naprawdę czystą i suchą. Kaivac Dispense-and-Vac doskonale nadaje się także do codziennego czyszczenia i odtłuszczania wszelkich posadzek użytkowych. Urządzenie czyści znacznie lepiej, szybciej i jest bezpieczniejsze od mopa. Świetnie nadaje się również do nakładania i usuwania powłoki polimerowej. 

Cechy Urządzenia Kaivac Dispense-and-Vac

Mop Speed Spreader, rura ssąca oraz mocny odkurzacz do pracy na mokro wykonują całą pracę, szybko i wydajnie, bez dotykania tradycyjnego mopa, nawet na najbardziej zanieczyszczonych posadzkach. Opróżnianie zbiornika na brudną wodę jest także szybkie i proste dzięki poręcznemu wężowi spustowemu.  

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac czyści fugi i posadzki 60 razy lepiej niż jakikolwiek mop z wiadrem. 

  1. Wykonana z aluminium lotniczego jednoczęściowa rura ssąca z wysokowydajną ssawą sprawia, że usuwanie zanieczyszczeń jest bardzo wydajne. 
  2. Mocny odkurzacz do pracy na mokro z 10,5 metrowym, odpornym na zgniatanie wężem ssącym całkowicie usuwa płyny, brud i inne zanieczyszczenia z każdej posadzki.
  3. Łatwy w użyciu wąż spustowy umożliwia szybkie opróżnienie zbiornika brudnej wody do zlewu lub toalety.
  4. Rogi mocujące pozwalają na wygodne owinięcie na nich węży i przewodów.
  5. 38 litrowy wózek dozujący o konstrukcji zapobiegającej rozbryzgiwaniu pozwala na wygodne nanoszenie roztworu czyszczącego na posadzkę.
  6. Zawór przepływowy dozuje odpowiednią ilość roztworu czyszczącego na posadzkę.
  7. Ergonomiczny mop do rozprowadzania roztworu czyszczącego szybko dystrybuuje roztwór czyszczący po podłodze.
  8. Akumulator litowo-jonowy (opcjonalny) umożliwia bezprzewodową pracę.
  9. KaiTutor pokaże krok po kroku jak należy prawidłowo użytkować urządzenie aby osiągnąć najlepsze wyniki czyszczenia.

Zobacz Jak Działa Urządzenie Kaivac Dispense-and-Vac

Gotowy na Czyste Podłogi Bez Mopowania?